آموزش و کارآفرینی

منو

www.3030net.com/guests/aboutus معرفی و فروش مودم های همراه شبکه ۳۰۳۰net

معرفی و فروش مودم های همراه شبکه ۳۰۳۰net

مودم ۳G همراه ۳۰۳۰Net

نسل سوم شبکه مخابراتی (۳rd Generation) می باشد که به طور اختصار۳G نامیده می شود. مزیت شبکه‌های ۳G نسبت به نسل قدیمی‌تر ۲G یا همان GSM ، قابلیت انتقال سریع اطلاعات و ارائه اینترنت پر‌‌سرعت با قابلیت استفاده حین جابه جایی مکانی، امکان سرعت دانلود تا ۲۱ مگا بیت بر ثانیه و سرعت آپلود تا ۵٫۷ مگابیت بر ثانیه را فراهم می‌کند.

از جمله مزایای ۳G، امکانات منحصر به فرد و متنوع مانند اینترنت پر سرعت، تماس تصویری، تلویزیون همراه و… بوده که در مقایسه با ۲G، سرعت انتقال اطلاعات و داد‌ ها، چندین برابر سریعتر می باشد. این بدان معناست که با داشتن دستگاه مودم ۳۰۳۰ نت که از شبکه نسل سوم پشتیبانی می کند، از این پس علاوه بر صدا، تصاویر کم حجم و متن، قادر خواهید بود فایل‌های ویدئویی، فضای ذخیره سازی، کنفرانس های تصویری آنلاین و… را نیز در اختیار داشته باشید.

 

 

از آنجا که در شرکت ۳۰۳۰ نت اعتقاد بر این است که پس از فروش محصول و ارائه خدمات، رابطه پایدار و بلند مدت سازمان با مشتری آغاز می گردد، از این رو به بخش پشتیبانی نگاه بسیار ویژه ای داریم.

به همین منظور شما می توانید در زمینه درخواست‌ اشتراک و رفع مشکلات با بخش پشتیبانی شرکت، بصورت شبانه روزی (۷ روز هفته، ۲۴ ساعته) از طریق راههای ارتباطی زیر در تماس باشید. در همین رابطه آماده دریافت پیشنهاد ها و انتقادات سازنده شما در رابطه با نحوه پشتیبانی از انواع خدمات شرکت می باشیم.

جهت دریافت تخفیف ویژه با ما تماس بگیرید :۰۹۱۹۰۱۶۶۶۳۵

شرکت ایلیا همراه کیش در سال ۱۳۹۳ تاسیس شد و در همان سال فعالیت خود را آغاز نمود. از آنجا که زیرساخت های مخابراتی و نسل سوم ارتباط همراه در حال حاضر رشد چشم گیری در سراسر کشور دارد، شرکت ایلیا همراه کیش، رسالت خود را ایجاد بستری یکپارچه، به منظور ارائه خدماتی نوین در حوزه اینترنت، اینترانت و خدمات ارزش افزوده، برگزید.

 

ماموریت سازمان

شرکت ایلیا همراه کیش، تسهیل زندگی روزمره با استفاده از خدمات IT را نشانه گرفته؛ هدفی که در عصر سرعت و ارتباطات، ما را برای زندگی به گونه ای منطبق بر شرایط، یاری می نماید. از این رو ماموریت شرکت، ارائه محصولات و خدماتی است که ضمن به کارگیری فن آوری ارتباطات و اطلاعات، سرعت بخشیدن به فعالیت های روزمره و تامین زیرساخت های ارتباطی را میسر می سازد.

اولین برند شرکت، برند ۳۰۳۰ نت است که با ارائه اینترنت پرسرعت بر بستر ۳G ارتباطی پایدار را به مشترکین هدیه می دهد.

 

ccnet

ccnet1ccnet3

 

دسته بندی ها:   اقتصادی

نظرات